Firma Laser Polska istnieje na rynku od 1975 roku. Od początku swej działalności związana była z szeroko rozumianym rynkiem usług poligraficznych. W 1998 roku nastąpiła specjalizacja działalności firmy w kierunku produkcji druków zabezpieczonych i wartościowych. W tym samym czasie powstał dział, którego celem było rozwinięcie technologii zabezpieczeń przed fałszerstwem, a w szczególności zabezpieczeń holograficznych.

 

Produkcja hologramów została wdrożona w 2000 roku i od tego czasu firma dostarcza zaawansowane zabezpieczenia optyczne zarówno dla ochrony markowych towarów jak również dokumentów i ekwiwalentów pieniężnych. Kolejne lata to systematyczne poszerzanie oferty o innowacyjne produkty stworzone dla potrzeb stale rozwijającego się rynku zabezpieczeń. 


Obecnie oferujemy kompleksowe usługi przeciwdziałania fałszerstwu przemysłowemu. Zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę począwszy od analizy istniejącego problemu i zagrożeń, aż po dostawę gotowego produktu odpowiadającego swoimi właściwościami konkretnym wymaganiom. Służymy także fachowym doradztwem przy wyborze materiałów eksploatacyjnych, maszyn aplikujących, przetwarzających i identyfikujących dostarczane przez nas zabezpieczenia.

Holografia stanowi dziś główny profil działalności firmy. Długa lista zadowolonych Klientów i miliony dostarczonych hologramów jest potwierdzeniem naszej wiarygodności i rzetelności. Wieloletnie doświadczenia i konfrontowanie się z niekonwencjonalnymi potrzebami rynku zabezpieczeń ugruntowały naszą pozycję wśród liderów branży.

 

Praktyka pozwoliła nam na stworzenie sprawnego systemu zarządzania i kontroli, który jest szczególnie istotny w przypadku tak wyspecjalizowanej i odpowiedzialnej działalności jaką jest produkcja materiałów zabezpieczających i druków wartościowych. Laser Polska jest firmą o stabilnej pozycji, podejmującą regularnie zamówienia publiczne oraz współpracującą z podmiotami gospodarczymi o najwyższej renomie.


Wierzymy, że zaufanie jakim obdarzyli nas nasi klienci wynika z jakości naszych usług oraz z naszego profesjonalnego podejścia do misji, którą pełnimy.