Witamy na stronie Laser Polska.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na hologramy oraz inne zabezpieczenia optyczne.

 

·  indywidualne hologramy samoprzylepne; 

·  samoprzylepne hologramy standaryzowane;

·  hologramy plombujące;

·  hologramy do aplikacji na gorąco (hot-stamping);

·  hologramy numerowane i kodowane;

·  plomby holograficzne na trudne podłoża;

·  etykiety z aplikacją holograficzną;

·  hologramy semestralne do ELS;

·  folie holograficzne ze wzorem generycznym;

·  zdrapka holograficzna;

·  etykiety plombowe;

 

Odrębny dział naszej firmy oferuje również usługi poligraficzne w zakresie druków numerowanych, personalizowanych oraz zabezpieczonych różnymi technikami, włącznie z aplikacją hologramów.

 

Dostarczane przez nas hologramy i druki wartościowe posłużyły do zabezpieczeń produktów i kampanii promocyjnych wielu cenionych marek na polskim i europejskim rynku. Przez ostatnie 10 lat działalności firmy na rynku zabezpieczeń wykonaliśmy kilka tysięcy wzorów hologramów oraz dostarczyliśmy w sumie ponad 100 milionów hologramów samoprzylepnych różnego rodzaju.

 

Hologramy służą obecnie zarówno jako wyjątkowo skuteczne narzędzie w walce z fałszerstwem, jak również jako element pozwalający na efektowną i niekonwencjonalną promocję produktu.

 

Służymy pomocą przy doborze najlepszego rozwiązania dla potrzeb zabezpieczeń produktów przed fałszerstwem oraz doradzamy jak efektywnie wykorzystać hologramy w kampaniach promocyjnych.

Znaczącym momentem w rozwoju firmy było w październiku 2016 podjęcie decyzji o uruchomieniu produkcji innowacyjnych endoprotez biodra. Podjęte działania, w tym, zlecenie opracowania dokumentacji techniczno-ruchowej, zakup maszyn i urządzeń, podpisanie umów z kooperantami, zakup certyfikowanych surowców, urządzenie w specjalnie wynajętych pomieszczeniach oddziału produkcji medycznej, clean roomu, izby pomiarowej z nowymi wysokiej klasy maszynami pomiarowymi, magazynów i biur, zaowocowało uruchomieniem produkcji endoprotez biodra.

Obecnie prowadzony jest proces audytu i oceny zgodności produkcji endoprotezy biodra. Przewidywany termin wprowadzenia na rynek I półrocze 2020 roku.